ביטוח בריאות

Skip Navigation Linksדף הביתפתרונות ופוליסותביטוח בריאות

כיסוי חשוב למצבי חירום רפואיים

כל אחד יכול להיקלע למצבי חירום רפואיים - וישנם מצבים רבים שאינם מכוסים על ידי ביטוח הבריאות הממלכתי או הביטוח של קופות החולים. באשכולות - קבוצת סוכנים, אנו נתאים לך ביטוח בריאות שיספק לך כיסוי ויחסוך לך דאגות פיננסיות במקרים בהם, חס וחלילה, תזדקק לטיפול.

מהו ביטוח בריאות?

ביטוח בריאות, כשמו, מעניק כיסוי להוצאות טיפול רפואי. ישנו יותר מסוג אחד של ביטוח רפואי - הביטוח הממלכתי, הניתן על ידי המדינה לכל אזרח, ביטוח שירותי בריאות מושלמים (שב"ן) הניתן על ידי קופת החולים, וביטוח בריאות פרטי, אותו ניתן לרכוש מחברת ביטוח.

בנוסף לביטוח הבריאות הממלכתי, אני כבר מבוטח בביטוח רפואי משלים דרך קופת חולים.
מדוע אני זקוק גם לביטוח בריאות פרטי?

ביטוח הבריאות הממלכתי מעניק כיסוי לטיפולים בסיסיים בלבד. שירותי הבריאות המשלימים של קופות החולים מרחיבים את הכיסוי לשירותים רפואיים שונים, אך עדיין לא נכללים בהם טיפולים שונים למצבי חירום רפואיים כגון טיפולים מצילי חיים ומאריכי חיים. ביטוח רפואי פרטי מרחיב את הכיסוי למגוון טיפולים – טיפולים רפואיים בחו"ל, השתלות, ועוד - ובנוסף, הוא מותאם למצבך הבריאותי, כך שהוא ערוך טוב יותר להתמודד עם מצבי-חירום רפואיים שאליהם אתה עשוי להקלע.

ביטוח בריאות באשכולות - קבוצת סוכנים

באשכולות - קבוצת סוכנים התאמנו ביטוח רפואי ללקוחות רבים, ואנו מביאים את הניסיון הרב שצברנו גם כאשר נתבקש להתאים ביטוח בריאות עבורך. מתוך ראייה מפורטת של מצבך הבריאותי, נדאג כי אם יתעורר מצב חירום רפואי בו אתה זקוק לטיפול – תקבל כיסוי עבורו.
העיקר הבריאות!


לקבלת הצעה מיוחדת בתנאים אטרקטיביים לחץ כאן >>

למידע נוסף אודות אשכולות - קבוצת סוכנים לחץ כאן >>