אודות

Skip Navigation Linksדף הביתאודות

אשכולות קבוצת סוכנים - כל סוגי הביטוח והחיסכון הפנסיוני במקום אחד

אשכולות הינה מקבוצת אריה נאור סוכנות לביטוח (1985) בע"מ.
אנו מאמינים בשירות יעיל, מקצועי ובזמן-אמת.
לאורך שנות פעילותה של הסוכנות, צברנו ניסיון בעבודה עם כל סוגי הלקוחות – לקוחות פרטיים, עסקים, תאגידים וארגונים.
אצלנו כל לקוח מתקבל בברכה. עם הניסיון העשיר שלנו בכל תחומי הביטוח נוכל ללוות אותך ולהתאים לך את המוצר הביטוחי הנכון עבורך.
 

פרופיל החברה

אשכולות - קבוצת סוכנים הוקמה בשנת 1985 ע"י אריה נאור ואלי מרציאנו. משרדי הסוכנות ממוקמים בירושלים, והיא משרתת בנאמנות אלפי לקוחות פרטיים, עסקיים, עמותות וחברות וציבוריות מכל רחבי הארץ.

 

תחומי התמחות

באשכולות - קבוצת סוכנים, אנו מתמחים בכל סוגי הביטוח והחיסכון הפיננסי והפנסיוני. אתה יכול להיות לקוח פרטי, בעל עסק או נציג של ארגון -אצלנו תמיד תזכה ליחס אישי והתאמה מלאה של מוצרי הביטוח לצרכיך.

מעורבות בקהילה

אנו באשכולות מאמינים בנתינה ובסיוע לחברה ולקהילה כערך עליון כי כולנו רקמה אנושית אחת חיה. במהלך השנה מסייעת קבוצת אשכולות למספר ארגונים ועמותות.

הלקוחות שלנו

אשכולות - קבוצת סוכנים, אנו מקדמים בברכה כל לקוח. לקוחות פרטיים, ארגונים ציבוריים ועסקים פרטיים מוצאים אצלנו תמיד את פתרונות הביטוח שהם זקוקים להם.

טוב שיש מגדל מאחוריך

מגדל קבוצת הביטוח, הפנסיה והפיננסים המובילה בישראל רואה את עצמה בעלת תפקיד מרכזי בחברה אנושית בריאה ויציבה.כחברה מובילה במשק הישראלי מזה 80 שנה, תפקידנו לנהל את כספי הלקוחות באחריות ולהעניק ביטחון כלכלי לכ-2 מיליון לקוחות אשר הפקידו בידינו את ההגנה הביטוחית, את החיסכון הפנסיוני ואת ההשקעות לטווח הארוך.