ביטוח נסיעות

Skip Navigation Linksדף הביתפתרונות ופוליסותביטוח נסיעות

כיסוי לבריאותך ולמטען שלך בעת נסיעה ושהיה בחו"ל

 
לקראת נסיעה ושהייה בחו"ל, כדאי להתכונן לאפשרות של הזדקקות לטיפול רפואי או נזק הנגרם למטען. כמו בסוגי ביטוח אחרים, עדיף שלא לומר "לי זה לא יקרה", ולדאוג לכיסוי מתאים. אשכולות - קבוצת סוכנים תיתן לך ביטוח למצבי חירום שיכולים להתעוררגם בחו"ל.
 
רכישת ביטוח נסיעות לחו"ל דורשת מיומנות מקצועית. לפני רכישת הביטוח ראוי להתייעץ.
 
אצלנו אפשר למצוא מגוון פתרונות ביטוח, לכל בעיה ולכל סוג.
גם אנשים מבוגרים, או חולים מקבלים אצלנו מענה לבעייתם.
יש לנו ניסיון רב עם מספר חברות ביטוח ולכן אנחנו מוצאים פתרון לכולם.
 

מדוע אני זקוק לביטוח נסיעות לחו"ל?

נסיעה לחו"ל היא בדרך-כלל חוויה, בין אם אתה נוסע לטיול או לרגל עסקים, לתקופה קצרה או ארוכה. עם זאת, יש לזכור כי גם בעת הנסיעה ושהייה בחו"ל אתה חשוף לסכנות: יתכן שתחלה או תזדקק לטיפול רפואי או שהמטען אותו אתה מביא אתך יכול ללכת לאיבוד, להיגנב או להינזק. מה ניתן לבטח בביטוח נסיעות לחו"ל?

ביטוח נסיעות לחו"ל מתחלק לשני סוגים עיקריים של כיסויים:

  • כיסוי רפואי - ביטוח הבריאות הדואג לכיסוי ההוצאות הרפואיות שלך בישראל אינו תקף מחוץ לגבולות המדינה. כל מצב רפואי, קל או חמור, אליו תיקלע במדינה זרה, יחייב אותך בהוצאות טיפול גבוהות. ביטוח נסיעות לחו"ל מספק כיסוי רפואי להוצאות טיפול מחוץ לישראל, במידה ומתעורר הצורך בטיפול כזה.
  • כיסוי מטען - גניבת מטען מתיירים היא תופעה שמשתנה במידת החומרה שלה ממדינה למדינה, אך אתה חשוף לה בכל מקום. גם טעויות אנוש ורשלנות - תופעות שכל השכלולים הטכנולוגיים עדיין לא הצליחו להעלים, בשום מקום בעולם - יכולות להוביל לאבדן המטען שלך, או לנזק שיכול להיגרם לו. ביטוח נסיעות לחו"ל מעניק לך פיצוי כספי על אבדן או נזק שנגרם למטען שלך. ניתן להרחיב את הביטוח לגבי פריטים ספציפיים במטען, שהם בעלי ערך מיוחד.

ביטוח נסיעות לחו"ל באשכולות - קבוצת סוכנים

באשכולות - קבוצת סוכנים, צברנו ניסיון רב בביטוח לקוחות שונים בעלי צרכים שונים בנסיעות לחו"ל. בהתאם לסוג ויעד הנסיעה, אנו נדאג לך לביטוח שיעניק כיסוי הולם במקרה בו אתה זקוק לטיפול רפואי, ויפצה אותך על אבדן או נזק המטען שלך, ביטוח שיבטיח לך נסיעה שקטה וחסרת דאגות.
 
לרכישה דרך צוות המשרד ולקבלת שירות אישי
נא לפנות לגיא צור 02-6300609
בין השעות 08:30-15:30 בימים א'-ה'.