עודד וינוגרד

Skip Navigation Linksדף הביתסוכני הקבוצהעודד וינוגרד

מתמחים בתחום ביטוח האופנועים.

שמונה מתוך עשרה אנשים עדיין מעדיפים סוכן ביטוח, למה? כי רק הסוכן ישמש להם אוזן קשבת ומשענת בעת ובזמן בו הם זקוקים לו. במקרים רבים עשיית ביטוח היא הצעד הפשוט. העניינים מתחילים להסתבך כאשר אנחנו רוצים להבין מה בדיוק הביטוח שרכשנו מכסה או כאשר, חלילה, אנחנו צריכים שהביטוח יכסה נזק כלשהו. במקרים כאלה טוב שיש סוכן ביטוח שייצג אותנו מול חברות הביטוח.


שמי עודד וינוגרד ואני משמש כסוכן וכמנהל סוכנות הביטוח 'וינוגרד ביטוחים' הקיימת בענף למעלה מ-35 שנה. הסוכנות נוסדה על ידי אבי, מר יוסף וינוגרד, מנהל בדימוס במשרד החינוך.

עם הזמן גדלה הסוכנות ואיתה מספר הלקוחות והחלטתי להצטרף להצלחה. את צעדי הראשונים עשיתי לפני כ - 30 שנה. במהלך השנים צברתי ידע, השתלמויות בענפי הביטוח השונים, נסיון ולקוחות רבים. כיום מונה הסוכנות 4 אנשי שירות וסוכנים המשרתים אלפי לקוחות מרוצים.

אני מאמין כי סוכן טוב הוא סוכן אשר מעניק ללקוח מענה ופתרונות כוללים.

משרדנו נותן מענה ביטוחי בכל תחומי הביטוח: ביטוח דירה, ביטוח משכנתא, ביטוח רכב, ביטוח עסקים, ביטוח בריאות, ביטוח חיים, ביטוח סיעוד, פנסיה.

התמחות מיוחדת: משרדנו מתמחה בתחום ביטוח האופנועים.

אין מה לעשות!! מי שרוכב ברכב דו גלגלי חשוף לסכנות גדולות יותר מאשר ברכב 4 גלגלי.
ובכן - יש מה לעשות!

כל אדם הנוהג באופנוע / קטנוע מחוייב מבחינת החוק שיהיה לו ביטוח חובה. ביטוח זה מכסה נזקי גוף לנוהג, לאנשים הנוסעים איתו ולהולכי רגל. במקרה של תאונה ברכב דו גלגלי ישנם הרבה יותר סיכויים לפגיעות גוף ולכן מעבר לחובה החוקית שיש לנוהגים יש גם את הצורך. כמעט כל פגיעת גוף מחייבת אשפוז וטיפולים רפואיים. העלות של טיפולים אלו יכולה להגיע גם למיליוני שקלים.

מעבר לביטוח החובה יש צורך לפחות להוסיף גם ביטוח צד ג'. ביטוח זה, שהפרמיה שלו היא נמוכה יחסית, נותן כיסוי לנזקי רכוש הנגרמים לצד ג', כגון: רכב, אופנוע או רכוש אחר. מכה קלה במגן של רכב יקר יכולה לעלות בסביבות 10,000 ₪.

בנוסף ועקב כך שהדו גלגלי הוא קל יותר וקטן יותר - הוא יותר פגיע לגניבות. אנו ב'וינוגרד ביטוחים' נדאג לך לביטוח חובה עם או בלי השתתפות עצמית, ביטוח צד ג', ביטוח צד ג' עם גניבה וביטוח מקיף.

כמו כן מומלץ מאוד לדאוג לשירותי גרירה. להבדיל מרכב פרטי לאופנוע אין גלגל רזרבי ולכן כל תקר בגלגל יגרור אחריו צורך בגרירה.

יש מי שדואג לך

כשאתה מבוטח בסוכנות יציבה ומקצועית אתה יודע כי יש מי שייצג אותך המבוטח ברגע האמת אל מול חברות הביטוח וגורמים נוספים. כסוכן/ת ותיק/ה אני מוצא עצמי פעמים רבות מתדיין 'ומתווכח' עם החברות המסורתיות על פרשנות הפוליסה ועל 'האותיות הקטנות', והרבה פעמים מצליח לשכנע שאנחנו צודקים ושיש לשלם ללקוח את התביעה.

אנו עובדים עם כל חברות הביטוח/חברות הביטוח המובילות: מגדל, מנורה, הראל, הפניקס, כלל, שומרה ועוד ומתאימים לכל לקוח את הביטוח הספציפי הנכון והמתאים לו.

כסוכן ביטוח אני מבין כי התחרות גדולה, לשם כך אני משתדל להעניק את השירות הטוב ביותר, במקצועיות, באדיבות וביעילות.

אני מזמין אותך ליצור קשר ולקבל הצעה לכל ביטוח שתבחר וללא התחייבות

כתובתנו: שמאי 8, ירושלים, 9463108
טלפון: 02-6242460
פקס: 02-6242461
נייד: עודד- 052-2630765