חיסכון פנסיוני

Skip Navigation Linksדף הביתפתרונות ופוליסותחיסכון פנסיוני

יציבות פיננסית לשנים ארוכות לאחר היציאה לפנסיה

עם היציאה לפנסיה, אתה עדיין זקוק להכנסה שתאפשר לך להתמודד עם הוצאות שונות, ישנות וחדשות. החיסכון הפנסיוני, המחליף את הכנסתך מהתקופה בה עבדת, מספק לך את היציבות הכלכלית הנדרשת בתקופת הפרישה. באשכולות - קבוצת סוכנים, אנו מביאים את הניסיון והמומחיות שלנו כדי להתאים לך את חיסכון הפנסיה שלך.

מהו חיסכון פנסיוני?

חיסכון פנסיוני הנו חיסכון שהכספים הנצברים בו, יחד עם הריבית, משולמים לך כהכנסה לאחר היציאה לפנסיה. הכנסה זו מחליפה את הכנסתך השוטפת מעבודתך, ומאפשרת לך להתמודד עם האתגרים הכלכליים של תקופת הפנסיה - הוצאות ישנות וחדשות. מדובר באחד החסכונות החשובים ביותר שקיימים, היות והוא מיועד לספק לך יציבות כספית בתקופה בה לא תהיה לך הכנסה קבועה אחרת. מאחר והסכום הנצבר בחיסכון הפנסיוני תלוי במשך התקופה בה הופקדו בו כספים, מומלץ להתחיל לחסוך לפנסיה מוקדם ככל האפשר.

מהם יתרונות החיסכון הפנסיוני?

  • החיסכון הפנסיוני נהנה מתמיכה ממשלתית גדולה. 30% מכספי העמיתים בתוכניות חיסכון פנסיוני מושקעים באגרות חוב מיועדות הנהנות מריבית גבוהה המובטחת ע"י המדינה. כך אתה נהנה מתשואה גדולה המובטחת על ידי המדינה.
  • מבין כל סוגי הפתרונות לפנסיה, דמי הניהול של החיסכון הפנסיוני הם הנמוכים ביותר.
  • בחסכונות הפנסיוניים קיים מנגנון איזון שמטרתו לשמור על יציבות החיסכון במקביל לעליית תוחלת החיים.

ביטוח פנסיוני באשכולות - קבוצת סוכנים

באשכולות - קבוצת סוכנים, צברנו ניסיון רב בהתאמת חסכונות פנסיוניים ללקוחות פרטיים ועסקיים כאחד. אנו נדריך ונתאים לך את תכנית החיסכון הפנסיוני המשתלמת ביותר עבורך, שתדאג לספק לך הכנסה נאה לאורך שנים ארוכות של פנסיה.